fbpx
 

Svatby

Hledáte vizážistku 2v1?

Jsem tady pro Vás! Jmenuji se Adriana a líčení a vlasovému stylingu se věnuji již 7 let.

Pro co nejrychlejší komunikaci Vás poprosím o vyplnění následujícího krátkého formuláře. Obratem Vám potvrdím zda mám daný termín volný.

Milá nevěsto!

Věřím, že svatební přípravy jsou v plném proudu a výsledek bude dle vašich představ. Pokud ještě hledáte vizážistku 2v1, která se postará nejen o Vaši dokonalou vizáž ale také o komfort během svatebního dne, jste na správném místě!

Upřednostňuji kvalitu nad kvantitou. Co to v praxi znamená?

KVALITNÍ KOSMETIKA

Ať už při líčení nebo tvorbě účesů pracuji s kvalitní a funkční kosmetikou. Mé preferované značky při líčení jsou: Dior, Rare Beauty, Estée Lauder, Kryolan, Mac, Nars, Anastasia Beverly Hills. Při tvorbě účesů používám především značky Osis+, L’Oréal Professionnel, TIGI Bed Head.

ČAS

Pracuji precizně a na každém kroku si dávám záležet, co vyžaduje určitou dávku času. Proto si na svatební komplet – líčení a účes vyhrazuji minimálně 3 hodiny času, protože chci, abyste se ve výsledném provedení cítili krásně a sebevědomě a aby líčení a účes zvládly vysoké letní teploty, slzy štěstí, nebo divoký tanec.

Čas, který věnuji jedné nevěstě pokračuje i mimo náš osobní kontakt a to přípravou veškerého materiálu, dezinfekce štětců a produktů, přesun na místo příprav a zpět…včetně telefonické/písemné komunikace.

KOMUNIKACE

Jsem tady pro Vás na telefonu, či jiných komunikačních kanálech k dispozici do svatebního dne, kdykoli budete potřebovat. Pokud potřebujete poradit s výběrem, nebo jakoukoli jinou konzultaci, neváhejte se na mě obrátit. Komunikaci se zákazníkem pokládám za velmi důležitou součást svatebního balíčku.

Pokud byste se chtěli podívat na možnosti svatebních balíčků, klikněte na ceník: